APIE AGL

Siūlome platų interjero ir eksterjero apdailos medžiagų pasirinkimą kuriantiems ar atnaujinantiems būstą, ieškantiems medžiagų dideliems statybiniams ar rekonstrukciniams projektams.
office

AGL salone rasite nuo klasikinių, elegantiško stiliaus grindų ir sienų plytelių, kurios  ištaigingumu nė kiek nenusileidžia natūraliam akmeniui. Taip pat moderniojo stiliaus grindų, sienų, baldų ar fasadų dangos.

Esame ilgamečiai natūralaus akmens ir jo gaminių importuotojai. Tiekiamas akmuo iš viso pasaulio – marmuras, granitas, smiltainis, kalkakmenis, skalūnas, kvarcitas. Be vargo pasiūlysime reikiamo dydžio akmenį fasadams, lauko trinkeles, rasime sprendimų kaip įsirengti terasas, laiptus, turėklus, kolonas, suoliukus, fontanus, židinius, skulptūras. Taip pat virtuvinius ir vonios stalviršius iš vis populiarėjančio techninio akmens, laminam plokščių.

Konsultuojame, teikiame pasiūlymus, gaminame pagal paruoštus brėžinius, nuotraukas ir eskizus.

Komandoje dirba žinomi skulptoriai, patyrę akmentašiai, kvalifikuoti architektai ir interjero dizaineriai.

Užduokite sau rūpimus klausimus AGL kompanijos specialistams! Jie visuomet pasiruošę Jus pakonsultuoti. Laukiame Jūsų užklausų el.paštu arba telefonu. Taip pat maloniai kviečiame apsilankyti salone.