Išraiškingas vonios kambarys


Mažasis SPA namuose

Dažnas skiriantis ypatingą dėmesį vonios procedūroms nori susikurti komfortišką vonios kambarį, kuriame ne tik atliktų kasdienius švaros ritualus, bet ir pasimėgautų ilgomis atpalaiduojančiomis procedūromis. O galintieji skirti didelę erdvę vonios kambariui šias paverčia ištisomis spa oazėmis! Mat didelė apdailos medžiagų ir interjero aksesuarų pasiūla diktuoja neribotas sprendimų galimybes.
Mažasis SPA namuose

Vonia_44Vonia_55Vonia_66

 

 

Plotas rezultatui nesvarbu

Tačiau klaidinga manyti, kad išraiškingam vonios kambariui susikurti būtina didelė erdvė. Interjero specialistai tinkamai pritaikę sienų ir grindų spalvas, dekoro elementus, skyrę tinkamą dėmesį apšvietimui vonios kambarį nesunkiai gali paversti tikru meno kūriniu.

Vonia_11Vonia_22Vonia_33

 

 

Nebijokite kurti

Ne paslaptis – didieji apdailos medžiagų prekybos centrai diktuoja madą vis akcentuodami įsisenijusius sprendimus. Retą nustebinsite pasirinkę keramikos mozaiką vonioje ar dušo zonoje, įprastas glazūruotas keramikos plyteles, boluojančias keramines kriaukles ir vonias. Raginame nebijoti kurti savito vonios kambario stiliaus ir atkreipti dėmesį į netikėtus sprendimus. Pateikiame Jums keletą idėjų fantazijai pažadinti.