LAMINAM


LAMINAM kvarco plokštės – tai stambiaformatės, plonos ir lengvos plokštės. Puiki alternatyva natūraliam akmeniui ir keraminėms plytelėms. Standartinis plokštės dydis 3000x1000mm. Plokščių storis: nuo 3 iki 8mm, vieno m2 svoris  7,8kg – tai beveik 10 kartų mažesnis svoris nei 3cm granito.
Laminam kvarco plokštės gaminamos iš kvarcinio smėlio, molio, susmulkinto granito ir keraminių pigmentų. Susmulkinti, perdirbti ir sumaišyti komponentai yra techniškai apdorojami.

Savybės:

Cheminis atsparumas – vienintelė medžiaga galinti pažeisti plokštes – fluoro vandenilio rūgštis;
Higieninės paviršiaus savybės – nereaguoja su maistu, lengvai valoma;
Atsparumas susidėvėjimui – atsparumas intensyviems įbrėžimams ir trinčiai;
Sulenkimo galimybė – maksimalus trimetrinės plokštės sulenkimo laipsnis – 5m;
Atsparumas šalčiui – vandens absorbcija 0,1% ribose;
Ugnies, aukštos temperatūros ir terminio šoko atsparumas – sudėtyje nėra organinių medžiagų, todėl neišsiskiria dūmai ar toksinės medžiagos;
Atsparumas UV spinduliams – plokštės sudėtyje nėra organinių dažiklių, todėl spalvos išlieka nepakitusios;
Atsparumas grafičiams – lengvai nuvalomi dažai.

Panaudojimo būdai:

LAMINAM plokštės ypač tinkamos pakabinamiems ir ventiliuojamiems fasadams dėl itin lengvo svorio ir nesudėtingos konstrukcijos.  Medžiaga patraukli komercinių pastatų statybai dėl unikalios savo savybės savaime valytis. LAMINAM paveikta saulės šviesos skatina fotosintezės procesą, kaip ir gamtoje. Vykstantys procesai  nuo medžiagos paviršiaus atstumia purvą ir grynina orą;
Interjere naudojama sienų ir grindų dangai, lubų dekorui, laiptams ar dušų zonoms. Virtuvėse naudojama ne tik stalviršiams dengti, bet ir durelėms, stalams, durų pertvaroms ir kitiems baldams.

Tvirtinimo ir apdorojimo būdai:

Žiūrėkite Video.

LAMINAM kolekcijoje rasite sendinto metalo, bronzos, cemento, akmens, onikso, medienos ar neslystančio paviršiaus dekoro dangos.

kvarco plokštės

laminam plokštės

plokštės fasadui

plokštės interjerui

itališkos plokštės