NATŪRALUS AKMUO


Natūralūs akmenys – begalinės didybės gamtos kūriniai

Natūralūs akmenys išlaiko nesenstantį grožį. Ilgai ir kruopščiai visame pasaulyje ieškomi ir apdirbami tam, kad mūsų namai taptų ypatingi, skleidžiantys nuostabią, stilingą atmosferą.

Elegantiška marmuro, granito, onikso, travertino, smiltainio ir kalkakmenio kolekcija praturtinta ryškių ar švelnių spalvų, harmoningų atspalvių. Plačių spalvinių galimybių ir pažangiausių technologijų dėka išpuoselėti kambariai tampa unikalūs kūriniai.

Neabejotinai stilingas dekoras ir ryškus poveikis.

Greitosios nuorodos: marmuras; granitas; smiltainis.

MARMURAS

Pasirinkę marmuro apdailą interjere nenuginčijamai susikursite prabangos ir harmonijos sintezę. Minkštas, lengvai apdirbamas akmuo yra plačiai naudojamas ne tik patalpų grindų ar sienų apdailai, bet ir  palangėms, laiptams, vonios baldams, stalviršiams, kolonoms, židiniams išdirbti.

Dėl itin paslankios savo konsistencijos marmuras naudojamas sudėtingiems grindinių raštams, freskoms, žiedynams, dekoro mozaikoms gaminti.

Dažnai marmuras reikalauja papildomos apsaugos nuo rūgščių, dėmių ir drėgmės, todėl patartina akmenį papildomai impregnuoti. Taip pat marmuras nesunkiai atnaujinamas iš naujo nupoliravus jo paviršių.

Siūlome įvairaus dydžio marmuro plytelių ir kitų gaminių. Nesunkiai išpildysime Jūsų sumanymą ir iš pateiktų brėžinių.

Nebijokite įsileisti daugiau vaizduotės ir pritaikykite marmurą netikėtoje erdvėje! Gal tai bus lovos rėmas?

GRANITAS

Granitas – vienas tvirčiausių ir universaliausių akmenų randamas gamtoje. Granitas naudojamas ne tik smulkiam namų dekorui, bet ir nepamainomas masiniam statybos sektoriui.

Ši tvirta per amžius susiformavusi uoliena plačiai pritaikoma namų fasadams, laiptams, miesto aikštėms ar kitiems grindiniams tiesti, lauko skulptūroms, fontanams ar paminklams gaminti. Taip pat dėl patvarių savybių granitas itin populiarus virtuviniams stalviršiams, palangėms, sienų ir grindų plytelėms.

Ypač plati granito tekstūros ir spalvų gama leidžia šį natūralų akmenį pritaikyti bet kokiame šiuolaikinio ar klasikinio  būsto interjere.  Laiko patikrintas akmuo išsklaidantis abejones.

SMILTAINIS

Smiltainis – šilumos ir jaukumo įspūdį kuriantis akmuo. Smėliniai, gelsvi, pieno, švelniai melsvi, rausvi, ar net intensyviai pilki smiltainio atspalviai itin mėgstami naudoti eksterjere. Dėl natūralių, šiltų žemiškų atspalvų smiltainį renkamasi kloti lauko terasas, apipavidalinti baseinus, namų fasado apdailai. Nors minkštas, bet tvirtas smiltainio akmuo puikiai tinkamas Lietuvos oro klimato salygomis, dėl to pamėgtas lauko kolonoms, skulptūroms, fontanams, baliustradoms gaminti.  Tai išties puiki alternatyva klasikiniam granito akmeniui eksterjere.

Smiltainio akmuo gali būti apdirbamas įvairiais būdais: natūraliais skeltas, poliruotas, odos imitacijos, šlifuotas, matinis paviršius. Prieinami visi pageidaujami plytelių dydžiai. Taip pat pagal paruoštus brėžinius ar nuotraukas gaminame kolonas, židinius, įvairias skulptūras, baliustradas, lauko gėlines, suoliukus, vonias.

natūralus akmuo

marmuras

granitas

akmuo fasadui

trinkelės

stalviršiai

akmens apdaila

fasadų apdaila