SIENŲ IR GRINDŲ PLYTELĖS


Didieji keramikos madų kūrėjai verčia pažvelgti į keramines plyteles ne tik kaip į apdailos medžiagas, bet kaip į aukštąjį meną. Keraminių plytelių gamintojai naujas formas ir produktų atspalvius visuomenei pristato bent du kartus per metus, taigi siūlomi dizaino sprendimai tikrai sužadina vaizduotę.

Žvelgiant į vyraujančias mados tendencijas galima pastebėti ryškų gamintojų norą imituoti gamtos elementus. Ypač pamėgta imituoti medieną ant plytelių paviršiaus. Tikslus medžio struktūros atkartojimas suteiks interjerui šilumos ir komforto, o tuo pačiu galėsite džiaugtis visomis keraminių plytelių savybėmis – lengvai nuvalysite, nebijosite subraižyti ar  kitaip pažeisti jų paviršiaus.

Dar viena šviežia kryptis – metalo paviršiaus plytelės. Dabar čia stengiamasi atkartoti auksą, sidabrą, bronzą, varį. Šios plytelės puikiai tiks siekiantiems išreikšti savo kūrybiškumą.

Plytelių madą diktuoja ir audinių raštai. Suprasti, kad tai keraminės plytelės galima tik palietus. Populiariausios plytelės imituoja gyvūnų odą: gyvačių, krokodilų, zebrų.

Kita plati tendencija imituoti natūralų akmenį. Niekam ne paslaptis – dažnai natūralus akmuo reikalauja nemažai priežiūros. Noras palengvinti savo buitį ir lemia apsisprendimą rinktis pastarojo alternatyvą. Išvystytos gamintojų technologijos leidžia atkartoti ištaigingo marmuro raštus ir atspalvius, o priežiūra belieka tik pamiršti.

<0.05% įmirkis | Atsparios šalčiui, karščiui, purvui, riebalams, vandeniui, trinčiai ir nusidėvėjimui | Neslystančio paviršiaus | 90 proc. daugiau blizgesio akmens imitacijos plytelės| Aukštos kokybės ir ilgaamžės akmens masės plytelės| Lengvai valomos ir prižiūrimos | Ekologiškai saugios sienų ir grindų plytelės

3000x1000 | 1500x1000 | 1000x1000
800x1200
800x800
600x600
605x605
618x618
300x600
sienų plytelės

akmens masės plytelės

keraminės plytelės

grindų plytelės

aglasiangranito

natūralaus akmens imitacija

marmuro plytelės

plytelės akcija

plytelės grindims

plytelės mozaika

dekoratyvinės plytelės

medžio imitacijos plytelės

plytelių mozaika

vonios plytelės

lauko plytelės

plytelės laiptams

akmens masės plytelės grindims

akmens masės plytelės laukui

virtuvės sienų plytelės

akmens apdailos plytelės

akmens plytelės

akmens imitacijos plytelės

keramikinės plytelės